Головна » Статті » Інформаційний матеріал з працевлаштування » Інформаційний матеріал з працевлаштування

Навчання завершено. Що далі?

Навчання завершено. Що далі?

    Після завершення навчання перед Вами відкривається багато можливостей і Ваше майбутнє цілком у Ваших руках. Для того, щоб знайти роботу потрібно, перш за все, чітко визначити етапи пошуку. Можете звернутися в Управління охорони здоров’я, дізнатися про вакансії, також безпосередньо можете поцікавитися в лікувально-профілактичних установах. Після цього ретельно підготуйтеся до складання резюме та до проходження співбесіди.

         Багато випускників вишів, зіткнувшись із проблемою написання резюме, опускають руки. Адже крім освіти та особистих якостей більше нічого вказати. Проте це неправильний підхід, коли Ви хочете знайти гарну роботу. Добре складене резюме – це перший і вирішальний крок до майбутнього місця роботи.Роботодавець, який буде читати Ваше резюме, повинен зрозуміти, що ви цілеспрямована людина і чітко бачите перед собою мету. Отже, пишучи резюме, чітко вкажіть свої вимоги до майбутньої роботи, включаючи навіть відділ і посаду, де Ви б хотіли працювати.

   Обов’язково при написанні резюме вкажіть мету і при співбесіді обґрунтуйте її, підкріплюючи участю в проектах та форумах тощо.

     Також при складанні резюме старайтеся не допускати помилок. Перечитайте складене резюме 2-3 рази. Переконайтеся, що посада та назва установи записані правильно, дотримуйтеся правил сучасної літературної мови та правил оформлення ділових документів, не зловживайте великою кількістю шрифтів та кольорів.

      Практичні поради щодо складання резюме.

    1. Насамперед напишіть хто Ви. Після чого вкажіть посаду, яку хочете отримати. Слід зазначити одну посаду. Щодо іншої посади – складіть інше резюме, виявляйте повагу до потенційного роботодавця. Краще зробити декілька сфокусованих на різних аспектах резюме, ніж одне загальне.

      2. Вкажіть свою стать, вік, сімейний стан, адресу і телефон.

   3. Особливу увагу необхідно приділити освіті. Не варто деталізувати Ваші успіхи у шкільному та студентському житті, якщо це безпосередньо не пов’язане з майбутньою роботою, декілька чітких речень буде достатньо. Проте, обов’язково напишіть про додаткову освіту: курси, семінари, тренінги, стажування тощо.

    4. Звичайно, будучи студентом, досвіду дуже мало, але обов’язково вкажіть його, навіть якщо це лише пару місяців. Випускник, який вже працював має переваги в порівнянні зі своїм конкурентом, який має, можливо, кращі оцінки, але немає досвіду.

     5. Також додає балів знання іноземних мов, сучасних комп'ютерних програм та Інтернету.

    6. Особисті якості. У цьому пункті резюме вкажіть ті особисті якості, котрі важливі саме для обраної посади

Категорія: Інформаційний матеріал з працевлаштування | Додав: NMU (22.12.2018)
Переглядів: 181 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0