Головна » 2019 » Ноябрь » 27 » Студент року НМК – 2019
14:04
Студент року НМК – 2019

       До Міжнародного  дня  студента  у коледжі  був проведений захід «Студент року НМК – 2019»

         За традицією, до свята підведено  підсумки, відмітили  найкращих студентів  коледжу в таких номінаціях :

 

«Успішність року»

3 місце       Мудра Марина гр. 1СБ-16

2 місце       Кравцова Ірина  гр. 1ФБ – 16

1 місце       Баришева Олександра  гр. 1СБ – 16

 

«Староста  року»

3 місце – Онекієнко Катерина гр. 1СБ-16

2 місце – Мельникова Ліза гр. 1ФБ-16

1 місце – Тюріна Ксенія гр. 1С-17

 

«Краща студентська група»

3 місце – групи 1СБ-17,

куратор Журавльова Тетяна Леонідівна

2 місце – група 1С-18,

куратор Войцеховська Лілія Володимирівна

група 2СБ-17,

куратор Ляшко Наталія Володимирівна

1 місце – група 1Ф – 18

Куратор Фірстова Євгенія Василівна

 

 «Волонтер року»

2 місце  - Грязон Вікторія   група 1ФБ – 17

1 місце -   Веліна Марія   група 1ФБ – 17

 

«Куратор року»

-Войцеховська Лілія Володимирівна, гр. 1С-18

-Фірстова Євгенія Василівна, гр. 1Ф-18

-Журавльова Тетяна Леонідівна, гр. 1СБ-17

-Ляшко Наталія Володимирівна, гр. 2СБ-17

Переможці конкурсу "Куратор року"

 

«Вокал  і хореографія року»

3 місце – Соколовський Стас, група 1Ф-17 та

Танцювальний колектив дівчат гр. 1С-17:

  • Рудик Ольга
  • Кузнецова Віолета
  • Скрипник Ніна
  • Корець Дар’я

2 місце – Соколовський Данило,  група 1Ф -18

1 місце  - Смолюк Данило, група 2СБ - 17

 

«Кращий актор і ведучий року»

3 місце  – Ірха Данило, гр. 1Ф-18

2 місце – Білинець Дмитро,  гр. 1ФБ-16

                  Івашко Дар’я гр. 1ФБ-16

1 місце  – Мельникова Ліза,

                 Череданова Катя, гр. 1ФБ-16

 

 

 «Спортсмен року»

3 місце  – Медведєв Андрій, група  1ФБ-17

2 місце – Горун Ангеліна, група 1СБ-17

1 місце  – Навітня Ліза, група 1Ф-18

 

 «Краща кімната в гуртожитку»

1 місце – кімната № 106  Полякова Вікторія, 

                                           Ціова Ірина

2 місце - кімната № 137   Байбуртян Каріне

3 місце - кімната № 99   Трипутень Ольга,

                                         Мудранинець Настя

 

    Сценка "Бабусине лікування"   

  

 Сценка гр. 2Сб-17 "На уроці"

 

Танець Зумба

 

Танець Модерн

 

Танцюють Мусатова Настя і Кравцова Іра гр. 1ФБ-16

 

                              Танцювальний колектив викладачі і студенти

         

Переглядів: 91 | Додав: NMU
Всього коментарів: 0