Головна » 2020 » Апрель » 17 » Обов'язково до ознайомлення та перегляду
10:27
Обов'язково до ознайомлення та перегляду

          У світі порівнюють боротьбу з коронавірусом з війною. В цій війні піхота, звичайні солдати - це медичні сестри і брати. Front line! Перша лінія! Телемедицина, дистанційні консультації, мінімалізація візитів пацієнта в палаті - це заходи для лікаря. Робота фахівця з медсестринства поруч з пацієнтом! Більшість маніпуляцій та процедур виконують саме вони.

Державною установою «Центр розвитку медссетринства Міністерства охорони здоров’я України» (далі - Установа) разом з VoxCheck, на основі рекомендацій ВООЗ, CDC. нормативних актів Міністерства охорони здоров’я України (наказ МОЗ України від 28.03.2020 №722 «Організація падання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19), підготовлено навчальне відео з використання засобів індивідуального захисту.

Обов'язково перегляньте відео, медичні сестри і братами, медичні працівники, студенти та інтерни усіх курсів закладів вищої та фахової передвищої освіти, за посиланням https://youtu.be/rmAypFc0S4M

Також інформуємо, що для оперативності реагування в умовах дистанційної роботи створено Telegram-канал @nursingUA, з актуальною інформацією, листуванням Установи, активними посиланнями. Запрошуємо використовувати та підписатися на інші наші інформаційні джерела:

сайт nursing.org.ua, YouTube-канал https://www.youtube.com/channel/UCSd6HJSZ9pWKTFnbpatJpLQ?view_as=subscriber

Всі активні посилання знаходяться в тілі листа на  Telegram-каналі @nursingUA

 

Директор Центр розвитку медссетринства Міністерства охорони здоров’я України» Катерина БАЛАБАНОВА

Переглядів: 164 | Додав: NMU
Всього коментарів: 0